| andreiboss31 a întrebat:

Am un caine cam de aprox. 2 ani dar se plimba mereu prin curte dar il tin si in lesa.Dar problema este cand vreau sa il duc in casa sau mai bine zis incerc,nu vrea sa intre, da inapoi.Crede ca nu are voie acolo sau ce? Vreau sa precize ca e Ciobanesc Mioritc Carpatin(e corcitura), Funda!

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Vrea să rămână afară și nu îi place că tu îl bagi în casă, cam așa face și câinele meu când vreau săl bag în cușcă, pur și simplu îi place mai mult afară. big grin