| Enjinak a întrebat:

Am un cățeluș nu are niciun an. Acum câteva zile am tăiat porcul,i-am dat cam multa canre și grăsime,el fiind lacom. A început sa vomite absolut tot ce a mâncat. Nu s-a mai ridicat,a facut diaree,nu mananca,bea doar apa și o vomita. Am fost la medic,a zis ca nu are nici o boala doar a mâncat prea mult și acum ii e scârba. I-a facut în prima zi vitamine, azi habar nu am,nu mi-a zis. Mi-a mai dat niște pastile (antibiotic) sa ii dau acasa si ceai de sunătoare, dar degeaba, vomita. Azi e a doua zi în care merg cu el și tot nu se simte bine... il iubesc foarte mult, nu vreau sa moara, ce sa fac?

1 răspuns:
| KR0NSTADT a răspuns:

Nu o să moară. Continuă tratamentul prescris de medic și ai grijă mare de el, deoarece are nevoie de tine.