| RazvanSmile a întrebat:

[Ce parere aveti despre cainii din rasa CIOBANESC GERMAN? As vrea sa-mi iau unul happy

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Îs super frumoși, prietenoși. Se vede prin banul care îl dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti iei se meritawinking

| AngelHugz a răspuns:

Este o rasa minunata. Iti recomand acest caine. Chiar daca costa mult, merita. Iti poate deveni cel mai bun prieten, caz in care iti va fi de foarte mare ajutor. Este o rasa puternica, dar totusi foarte afectiva cu un stapan pe masura. Ai mare norac sa ai un astfel de caine!

| yo547 a răspuns:

Buna sunt foarte prietenosi.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Bunicul meu are un ciobanesc german de 10 ani, e foarte ascultator si la dresat foarte bine..deoarece bunicul are probleme mari cu vederea si nu pleaca nicaieri fara catel.

| Melymonade a răspuns:

Sunt foarte drăguți, ascultători și prietenoși. Chiar dacă sunt cam scumpi, merită happy

| Popovici_Stefan-Vlad_1995 a răspuns:

Daca nu are pedegree, e degeaba happy daca are pedegree, esti pe cale de ati achiitiona cel mai bun viitor prieten