| Karmesytta a întrebat:

Am observat ca irisul ochiului meu stang este putin mai indreptat spre stanga decat ochiul drept si la distanta cu cel stang nu vad clar, ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un oftalmolog.

| Dzeko7 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un oftalmolog si sa nu incerci chestii stupide de pe internet.