| kissmypixles a întrebat:

Am un motan de 2 ani, mai mereu pleaca la alte pisici sa se "distreze", dar problema este ca mai exista un motan in vecini mai batran si mai puternic decat el si mai mereu venea acasa batut, speriat, ba cu piciorul rupt, ba cu muscaturi si pana la urma ne-am hotarat sa-l castram pentru sanatatea lui si alte chestii.Intrebarea mea este:Am facut bine ca l-am castrat? Va trebui sa il hranesc altfel? Comportamentul lui se va schimba? Multumesc

3 răspunsuri:
| Levya a răspuns:

Pai crede-ma ca am avut multe animale castrate...si mi-a fost greu cu fiecare...nu iti zic cu rautate dar nu-i bine sa castrezi un biet pisoiasi.

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Stii bancul ala cand blonda a avut niste dorinte de indeplinit si una a fost sa i se transforme motanul de acasa in cel mai sexy barbat de pe pamant si cand s-a dus la el acasa motanul: acum nu iti doresti sa nu ma fii castrat?

Deci nu e bine ce ai facut tu...motanul oricum se va bate in continuare si i-ai luat si barbatia happy

| ihelpyou a răspuns:

Logic ca e bine c alai castrat