| Șosețică a întrebat:

Buna TPU Am un motan, implineste acum, pe 12 Aprilie 1 an :'3 insa azi se face a5a zi de cand nu a mai venit acasa, nu stiu pe unde e, pana acum nu a mai plecat decat maxim o zi. El statea mai mereu in casa, insa cand vroia mieuna la usa si il lasam sa plece afara. Btw, intrebarea mea este: Credeti ca se va mai intoarce?

9 răspunsuri:
| Șosețică explică:

L-am gasit pana la urma, la mine in cartier happy Va multumesc din suflet pentru sfaturi si urari big hug :*

| Lexi888 a răspuns:

Du-te si tu prin locurile unde sti ca se duce mai des.Cautal stigal.Nu ii mai da drumul sa plece asa hai hui.Ia si in considerare ca poate ti-la furat cineva, asta daca e de rasa pura:persan, birmanez..etc..Bafta

| IonelaaaS a răspuns:

Da se intoarce.a plecat la "gagici " tongue Si pisica mea a plecat doua luni de acasa si s-a intors big grin

| rianarebeka a răspuns:

Eu am avut o pisica de rasa birmaneza care era cam prostuta si cand o lasam afara se urca pe gard...de acolo cu siguranta a luat-o cineva si nu sa mai intors din iarna sad Pisica mea implineste 1 an pe 11 aprilie chiar in ziua in care m-am nascut eu! Era o scupete si imi pare rau ca nu a venit sad. Sunt sanse foarte mici sa se intoarca.IMI PARE RAU!

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Nu cred! Si mie mi-a plecat pisica si dupa o vreme am gasit-o moarta langa drum. sad

| edoardo a răspuns (pentru Sory_Sory_1997):

Imi pare rau

| Sory_Sory_1997 a răspuns (pentru edoardo):

Nu mai am ce sa fac! Fapta e consumata.

| Karinutzakary a răspuns:

Linisteste-te. se intoarce cu siguranta. Am patit si eu asa dar sa-l strigi mai tare ca probabil cum au spus si altii... e la gagici Adevarat. Si eu am un motan de pe strada careAcum traieste cu mine si imi este alaturi la bine si la greu. Ma.rog acum sa fim seriosi, sigur se intoarce doar daca nu o fi patit ceva.
Eu te asigur ca o sa se intoarca~
Probabil cand o sa vina... o sa fie lihnit de foame deci trebuie sa-i dai lapte sau carnita daca a lipsit mai mult de 3 zile.

| mihaidestroy a răspuns:

Sper mult ca DA