| Pacesicaaaa a întrebat:

Bună TPU. As avea si eu o întrebare pentru cine ma poate ajută. Am un câine ciobanesc cu varsta de 5ani si el nu mai vrea sa mănânce (de când nu mai mănâncă a început sa slăbească) Cum l-aș putea face sa mănânce din nou?

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Din păcate nu îl poți face sa mănânce. Probabil nu Ii trebuie din mâncare deoarece se simte rău, poate are ceva la stomac sau ceva de acest gen. Încearcă să îl duci la veterinar să vezi ce spune.

De când nu mai vrea să mănânce? Au trecut câteva zile?

| Pacesicaaaa explică (pentru Anonimul151):

Din fericire si-a revenit :3
Mersi de sfat

| Anonimul151 a răspuns (pentru Pacesicaaaa):

Mă bucur că și a revenit.

| Anonimul151 a răspuns (pentru Anonimul151):

Mă bucur și eu.