| Dobre_Dumitra_Daniela_1990 a întrebat:

Buna TPU! Aș de dori și eu câteva păreri despre pisicuța mea,are de două zile pe partea stângă umflat gâtul și nu știu de la ce i se trage,acum a doua zi umflatura se lasă sub gât pe tranhee. Aveți vreo idee? O fi de la amigdale, ce îmi recomandați. Ar fi o problema care necesita sa merg neapărat cu el la medic?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-o urgent la veterinar, ca are ceva infipt in gat sau are o infectei masiva, care trebuie imediat operata, ca poate sa moara!

| Dobre_Dumitra_Daniela_1990 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc frumos, o sa merg de urgenta.