| SaRRaMea a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma ajutati cu o chestie. Eu doresc sa pictez doar ca am pictat foarte mult si acum nu mai am idei, m-am uitat in carti si in picturi celebre poate imi faceam o idee dar nu sadsad. Cine imi poate zice si mie niste idei pentru desen. Ceva sa fie folosit cu multe culori. Dar nu vreau ceva de genul un parc, o casa in padure sau un fluturas. Un desen care sa fie cu multe culori, nu prea complicat. Sau imi puteti da niste poze cu niste desene dar nu de copilasi, niste desene poate imi fac o idee.
Pt cei care dau DOAR poze dau vot.Pt cei care imi dau raspunsuri sau link-uri dau VOt.Pt Cine imi da de toate Funda + Vot. pa si o zi buna la toti :X:X:X

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Picasso, dar nu ti-am vazut nicio opera :))

http://www.google.ro/......tp?/search

3 răspunsuri:
| felicia1998 a răspuns:

Cauta pe deviant art sau pe dragoart eu de obicei ma inspir de acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu arta e naspa cand nu mai ai idei. Tre sa iti asculti interioru si sa pictezi ce simti. Nu trebuie sati zica nimeni ce sa desenezi, trebuie sa fi stapana pe tine

| anda789 a răspuns:

Cauta pe google pictures landscape color si vei gasi acolo.
Sper sa te ajutewinking