| Wanker a întrebat:

Aveam o pisica neagra pe care o iubeam mult, o aveam de 3 ani. Ieri parintii mei si matusa mea ( vecina ) s-au decis sa o duca de acasa la o femeie. Eu credeam ca o va duce peste o luna dar au duso azi. Nici nu mi-am luat ramas bun de la ea. Ma simt rau ca au duso de aici, eu nu eram de acord s-o duca, parca ma simt vinovat. A avut si puii care au 3 luni, puii au ramas acasa cu celelalte 3 pisici mai mari. Imi tot aduc aminte cand am luat-o pe pisica neagra dintr-un sat mai gol, era ciufulita atunci si murdara. Ma puteti ajuta sa nu ma mai gandesc la ea? Sa stiu ca e in siguranta, sa nu ma mai simt asa deprimat? sad

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Du-te sa o vezi big grin
Sau fur-o pe ascuns, adu-o acasa, si pretinde ca a fugit singura si a venit acasa laughing

| girl971 a răspuns:

Mie mi-au murit trei hamsteri, doi ai mei si unul al surorii mele si am plans mult...dar eu nu-i mai puteam vedea niciodata dar tu poti. Cerele parintilor sa te lase sa mergi la aceea doamna sa-ti vezi pisica si gandeste-te ca ea e bine si in siguranta.Iti poti lua un alt animal dar iti dau un staf,,Nu-ti lua o pisica,, pentru ca o vei compara mereu cu fosta ta pisica.I-ati un hamster, o broasca, un papagal, un caine sau altceva.

| MariusRRR a răspuns:

Ia-ti un ciine.