| Alex_Baciu_1990 a întrebat:

Ca sa va lamuresc pe scurt: am o fetita yorkshire terrier de 5 saptamani si 4 zile. Am niste intrebari care ma ingrijoreaza.
Ieri, cand am primit-o mi-a vomitat ceva carne.Am sunat-o pe stapana si mi-a spus ce a mancat ultima oara, a zis ca a dat parintilor niste carne prajita cu paine si cica a mancat si ea de la parinti.
Nu stiu ce sa ma fac ca nu mananca deloc Royal Canin starter nici pasta, nici bobite nici la blender. I-am dat putina carne de pui fiarta si a mancat. Faza este ca azi i-am mai cumparat un plic Pedigree de juniori si a mancat din el dar acest plic este recomandat peste 2 luni sad
Aaa da chiar mai plange din ce cauza stiti?
Please ajutor sad

Răspuns Câştigător
| Dennisa16 a răspuns:

Plange fiindca iti simte lipsa. Trebuie sa stai cu ea mereu. Incearca sa-i dai si lapte dar si Pedigree de junior chiar daca e peste 2 luni dar mai putin. Daca se obisnuieste v-a manca si mancare gatita

1 răspuns:
| Alex_Baciu_1990 explică (pentru Dennisa16):

Ele nu mananca mancare gatita decat orez fiert cu morcov si alte chestii nu orice happy