| OnlyMilkandHoney a întrebat:

Hei am si eu un catelus Bichon de 7 luni si ii este foarte rau nu mananca, a inceput sa ma muste si sa ma marie, nu mai are chef de nimic nici de joaca parca este indiferent.Inainte era vioi si acumstraight face Este asa de cand i-am facut deparazitarea la doctor a 2 zi a inceput sa numai manance si tot ce am zis mai sus.
Ce ar putea sa aiba? Si cu ce se trateaza ce are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Ar fi bine sa il duci la vaterinar. Sa il hranesti doar cu mancare pentru caini. Sa te interesezi ce anume mananca. si nu doar mancare cumparata. Pentru catei este foarte bun si indicat si orezul fiert. Insa ar fi bine sa il duci la veterinar.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei gasi detalii despre comportamentul lui aici : http://cainiderasa.forumz.ro/