| luizza95 a întrebat:

Astazi cainele meu a vomitat un viermisor de 2 cm verde albastrui si la ambele capete era negru.Stie cineva ce ar putea sa fie sau ce poate sa aiba cainele? M-am speriat tare si acum de fiecare data cand inchid ochii il vad.Parintii imi spun ca poate a gasit viermele in iarba dar era viu.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VoiceWithin a răspuns:

Da, are sanse sa aiba limbrici, du-te cu el la medic! urgent poate sa aiba alta boala mai grava

| Mirela a răspuns:

May straight face du-te la veterinar. daca e mic. trebuie sa. i dai niste pastile straight face sa scape de acei vermisori

cainele meu a avut unul de 10 cm straight face