| IubitoareaDePisici a întrebat:

Buna TPU.Cand pisica mea intra in casa mai degraba in camera mea nebuneste. Face tot felul de chesti, dar nu intotdeauna.Nu stiu ce are.Se baga peste tot si pe sub paturi (ca am 2) si nu stiu ce sa fac.De un timp nu a mai facut si am crezut ca s-a potolit, dar ieri iar a inceput.E ceva rau sau are prea multa energie si nu are cu cine sa se joace?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu are cu cine sa se joace, e ceva normal, joaca-te cu ea

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Bun venit în lumea iubitorilor de pisici rolling on the floor
Acum știi ce înseamnă să deții una. Pleșca ar trebui sa fii fericit ca mai ai perdele, bibelouri, lucruri pe birou... sau nu mai ai nimic? laughing