| DeshiBebe a întrebat:

Buna TPU ce animal de companie mi-ați recomanda? Și de ce? Stau la casă și am timp destul pentru animal

7 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Din poza ta de profil vad ca-ti plac papagalii... deci tu alegi!

| DeshiBebe explică (pentru LenoreVoldaren):

Pai am pus poza cu un perus pentru ca am avut un perus mai demult!happy

| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Iti poti lua un caine. Este prietenos, credincios, poti iesii cu el la plimbare etc.
Eu am caine, pisica si hamster. (Eu si ci pisica ies la plimbare). Iti poti lua ce animal doresti tu..care iti place tie.

| Cherry a răspuns:

Caine..este un adevarat prieten al omului

| DeshiBebe explică:

P.S dau funda!

| aluminiu a răspuns:

Si eu sunt la tara si am 2 perusi foarte dragalasi care mi-au facut de curand 7 puisori.Eu ti-as recomanda 2 perusi (mascul si femela) sunt usor de intretinuti si poate ii iei imblanziti sa te joci cu ei si dupa un timp cine stie sa-ti faca puisori.

| DeshiBebe explică (pentru aluminiu):

Pai eu nu stau la tara, si perusi am avutlaughing de aia am poza de profil cu un perus.