| ღRarityღ a întrebat:

Ce credeti ca i-ar placea unei pisici mai mult soareci sau pestele?

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Pestele happy

9 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Soriceii :X

| Poison_7046 a răspuns:

Cred ca i-ar place mai mult sa vada un caine mancat de soarece tongue

| KorpiklaaniV a răspuns:

Si eu cred, adica sunt sigura ca pestele...

| Anonymous01 a răspuns:

Amuzanta intrebare, eu zic ca peste, sorecii le plac ca-i pot pandii laughing

| Ionut a răspuns:

Bataia happy

| 69LightAfterDark69 a răspuns:

Pestelewinking e o delicatesaabig grinlaughing n-ai vazut si in desene?(unele) adica cel putin pisica mea nu mananca soarecidoar ii goneste. in schimb somonul il adora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica adora psetele! atentie sa nu aiba oase. se poate ineca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mori tu, cum sa daci soareci la pisica aia jegoasa cu **** la fund? Eu am hamsteri care sunt aproape identici cu soareci si sunt foarte draguti! Arunca ba proasto, idioato pisica aia la gunoi ca sunt niste jegoase imputite si rele! Si curvo vezi singura ce ii place.

| ajutorul3000 a răspuns:

Pestele e mai mare dar unele pisici prefera sobolani amea mananca din amundoua (soareci mai rar ca soareci nu ii vezi pe strada in fiecare zi)eu zic peste