| igrec005 a întrebat:

Cum imi dezvat pitbulull sa nu imi mai roada mainile si picioarele?

5 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Eu mi-am invatat rottweilerul asa : ii dadaeam mana, ma mmusca, ziceam "Auuuu" sau un unet strident si incercam sa trag putin si imi lasa mana. Merge si cu picioarele la fel. NU l bate
, ca nu o sa te mai lase sa-l mangai.

| AdeNoid a răspuns:

Pai am o idee... nu e prea stralucita dar cred ca merge. Vreo 2 zile da-ti mainile si picioarele cu piper, ardei iute(lotiune de ardei iute) ceva care sa piste rau.Si lasa-l sa le roada (sunt sigura ca nu ii va placea gustul si incet incet se va dezobisnuihappy

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Il bati de-l ia dracu ...eu asa am facut si a mers

| lov343v3rally a răspuns:

Pai, este doar o singura cale! trebuie sa-l batzi, adica nu sa-l bati, sa-i mai tragi cate-o palma!

| lov343v3rally a răspuns:

Pe mine, dupa ce l-am batut pe al meu(i-am mai tras palme) m-a ascultat si m-a iubit mult!