| AmiAmiAmi a întrebat:

cum pot sa imi invat pisica sa faca la WC pt ca m-am saturat de litiera. Pisica nu e ft mare, are aproape doi ani. Ma ajutati?
*MULTUMESC ANTICIPAT!
*FUNDA

Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Hei.Pisica ta e mare deja nu mai ai sanse prea mari sa o inveti,PLUS ca nu are cum sa se usuree la toaleta saraca.Ele daca sunt invatate la nisip sa faca,acolo fac,pentru ca simt mirosul care si l-au devoltat pe parcurs ca nisipul este,, toaleta lor,,. PLUS ca ele nu judeca ca oamenii, nu se duc la toaleta ca sa faca apoi sa traga apa.
Daca ai vaut pe youtube asa ceva, e doar o intamplare, ele de obicei beau apa din toaleta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un kit http://www.emag.ro/......DQWZCBBBM/

Pisicile pot sa fie invatate sa faca anumite lucruri si o sa retina mereu chestiile necesare. Daca tu o sa-i iei litiera si o sa aiba doar wc o sa invete sa faca acolo, dar kit-ul e musai, n-ai cum sa pui pisica din litiera direct pe wc.