| Iconaru_Madalina_1978 a întrebat:

Cum pot invata o pisica sa faca la litiera? FUNDA?

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Nu trebuie sa ii faci nimic. Pisicile fac doar la nisip.
Trebuie doar sa ii cumperi o litiera, nisip pentru pisici si sa ii pui litiera undeva unde poate sa ajunga usor la ea, de prferat in baie..si pentru igien familiei.

1 răspuns:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

De obicei, nu trebuie decat sa ii pui nisip intr-o litiera, si sa-i arati unde ai pus litiera. Ea isi va face nevoile acolo, din instinct. Te sfatuiesc sa cumperi asternut din silicat, care neutralizeaza mirosurile, este mai practic, si dureaza mai mult.