| Patry908 a întrebat:

Voi ati mancat vreodata, din curiozitate, mancare de caini sau de pisici? laughinglaughing

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Nu am fost curios.

| mona a răspuns:

Nu dar stiu pe cineva care mananca asa ceva

| JiTerra a răspuns:

Nuu=]]]
Dar imi place cum gandesti =]]]

| Patry908 explică (pentru JiTerra):

Serios....nu e rea laughing am gustat si eu

| JiTerra a răspuns (pentru Patry908):

laughing) a ce are gust? laughing

| Patry908 explică (pentru JiTerra):

De carne...dar e un gust mai ciudat..nu e chiar carne laughing dar e bun si e putin sarat laughing

| JiTerra a răspuns (pentru Patry908):

=]]] ma indoiesc ca voi manca vreodata =]] dar e bine de stiut :]]

| Patry908 explică (pentru JiTerra):

Ei na! Daca nu risti nu castigi...in cazul asta nu castigi experienta in arta culinara rafinata si nu o sa stii niciodata de ce pisicile sunt asa de fericite cand mananca Whiskas laughing

| JiTerra a răspuns (pentru Patry908):

Ma risc=]]] Vina mea ca o sa mor proasta =]] fara sa stiu de ce =]]]]

| Purgatoriu a răspuns:

Când eram mai mică împreună cu verişorul meulaughing. Acum nu mă mai tentează.

Răspuns utilizator avertizat
| dominic90demy a răspuns:

Daa,cand eram micalaughing)).Si pot spune doar ca mancarea de pisici e sarata:3