| madalinna a întrebat:

De 3 zile, pisica mea nu a mai venit acasa (stau la tara); mai intarzia ea 1-2 zile maxim dar se intorcea, intotdeauna. M-am gandit, poate a plecat la vreo "nunta pisiceasca", dar nu cred ca se mai poate, e sterilizata. Si totusi, ar fi posibil? Ati mai avut probleme asemanatoare, si sa se fi intors apoi? Macar sa stiu daca o mai astept...
Mi-e dor de ea.

Răspuns Câştigător
| Kiddzutsa a răspuns:

Mie pisica mi-a disparut 2 luni, si am vazut-o venind acasa, piele si oase, cand mancam, din cate am vazut, ea a plecat si cineva a luat'o, dar stai linistit, mai asteapt'o daca nu vine, nu-ti pierde speranta, sunt doar 3 zile, nu o sa moara ea.
Normal sa-ti fie dor de ea sad, insa timpu vine odata si odata.
Stai linistita si asteapto, primul lucru care ar trebui sa-l faci daca vine acasa e ca de-acum incolo sa o ti mai inchisa, sa nu aiba libertatea care a avut-o, sper sa o regasesti, mult succes :*

10 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Cred ca a fugit de acasa si n-o sa se mai intoarca niciodata. Poate a fost omorata,sau a luat-o altcineva, sau poate si-a gasit un gagic laughing.
Mai asteapto in fiecare zi daca nu se va intoarce ai pierduto inceraca sa o cauti mai ales unde pleca ea mereu.
Pa, pa!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hei si eu am un motan,lipseste de acasa cu zilelelaughing,cand vine miros de gratar de la noi apare si ellaughing
Masculii pleaca de acasa dupa pisicute.smug,daca nu e motan,mai asteapta putin,daca nu apare...e posibil sa fi gasit un loc din care nu vrea sa mai plece, dar stai linistita va veni macar sa te vada:*
Trimite-mi mesaj pe privat sa imi spui, daca s-a intors!

| Vulvatron a răspuns:

Cauta la un restaurant chinezesc poate o gasesti laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| madalinna explică:

E pisica, nu e motan. O s-o astept oricum...
Mersi Bya, macar am putut sa zambesc in seara astahappy

| madalinna explică:

Multumesc mult de mesaje. S-a intors acasa, a mancat si a baut muuulta apa.Si apoi a dormit. Cred ca a luat-o cineva si acum a "evadat".

| selenaxXxgomez a răspuns:

Am întâlnit același caz la vecina mea Daniela. Avea o pisică Jessica, nu a venit acasă de o săptămână. A crezut că a murit, și așa s-a și dovedit. A găsit-o moartă la ghiol. EEEE... Nu vreau să te sperii. Baftă!

| Anname a răspuns:

In aceasta perioada pisicile sunt in calduri draga mea, happy ai rabdare si se intoarce

| elena999 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii.Am avut si eu o pisica si a plecat timp de 3 luni, deci crede-ma ca 3 zile e putin.Iar daca esti la tara, sa stii ca bunica mea a avut o pisica care a lipsit 1, si s-a intors cu pui cu tot.Nu te ingrijora!

| natalyia a răspuns:

Pai depinde de ea. daca so fi casatorit nu mai vine dar daca ii dor de tine va veni