| Sim0 a întrebat:

Hei. Am un motan de aproape 1 an. Stau la casa si de aceea sta numai pe afara... Insa, de duminica dimineata nu l-am mai vazut pana acum oh go on. A trecut 4 zile. straight face O vecina mi-a spus ca luni dimineata a vazut o pisica neagra calcata pe strada, aici aproape de mine. Nu am mai gasit nimic acolo, nici macar zgardita. A mai plecat asa, dar maxim 2 zile! Nu stiu ce sa cred. Stiu ca era fricos si fugea de masini. De 4 zile plang incontinuu, era SUFLETUL meu. Nu stiu ce sa fac, sa-l mai astept, sa nu-l mai astept. O parere va rog.sad

7 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Era mai batran? Ca de obicei, pisicile cand simt ca trebuie sa plece, fug de acasa ca sa nu fie vazute in acea stare. Dar l-ai cautat?

| Sim0 explică (pentru elizasedai):

Are 11 luni. L-am cautat, nu l-am gasit.

| elizasedai a răspuns (pentru Sim0):

E micut..era obisnuit sa stea pe afara, sa se imprieteneasca cu celelalte pisici?

| Sim0 explică (pentru elizasedai):

Da. Toata iarna a stat numai in casa. Dar cand sa incalzit afara nu a mai stat in casa. Si veneau pe la el destule pisici straight face.

| elizasedai a răspuns (pentru Sim0):

Mai cauta-l, poate s-a ratacit pe undeva, nu stie cum sa ajunga acasa, trebuie sa fie pe undeva.

| Sim0 explică (pentru elizasedai):

sad.

| UTB a răspuns:

E posibil sa fie in calduri si sa plece dupa o motanica happy cautal prin vecini pe acolo