| anndrada98 a întrebat:

De cateva luni a nascut o catelusa maidaneza 8 puisori frumosi dar galagiosi.Eu stau la boc si ei is in fata blocului meu si ne desparte doar un gard. Nu stiu ce sa fac cu ei sunt mici si galagiosi si ii deranjeaza pe vecini iar unii vor sa ii ia si sa ii duca de aici dar nu vreau sa pateasca nimic deoarece is micuti sad. Ce as putea face daca nu am la cine sa ii dau, nu vreau sa ii las de izbeliste crying.

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Pune poze cu puii se diferite site-uri/facebook de adoptii caini(ex: adoptiicaini.ro) Si ai mai putea sa cauti asociatii, sa spui problema printr-un mesaj/email si poate ii vor lua ei sa-i dea spre adoptie.
Succes!

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Poti sa-i duci la un restaurant chinezesc, or sa-ti dea bani pentru ei si o sa ajunga in meniu.
iar daca nu crezi ca chinezii sint in stare sa manince pina si caini:
http://www.rtv.net/......33778.html

| AlexAlex23 a răspuns:

Poti sa ii dai la niste bunici sau sa ii vinzi sau la niste prieteni sa faci un gest frumos.

| Elenaax a răspuns:

Pai, daca ai bunici poti sa ii iei si sa ii duci la tara, ori te duci intr-o piata de animale unde ii vinzi, sau ii dai pe gratis si unul il poti pastra tu!