| Claudia45 a întrebat:

Buna TPU.
De câteva zile da târcoale pe acasa un motănel.
I-am pus sa mănânce și sa bea aba dar nu prea are pofta.
Mănâncă foarte puțin comparativ cu pisica mea.
Când am luat-o in brațe am observat ca are burtica foarte mare și tare de parca as atinge o piatra.
Știți cumva de la ce ar putea fi?
Eu momentan ii tot caut un adăpost pentru ca aici nu poate sta ca nu se înțelege deloc cu pisica mea.
Înainte sa spune-ți ceva da, este motan.

4 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Si eu merg pe varianta parazitilor intestinali. Trebuie parazitat intern la un veterinar.

Răspuns utilizator avertizat
| Hope1992 a răspuns:

Este foarte posibil sa aiba probleme de sanatate, asa din ce ai descris e greu sa iti dai seama, cel mai bine e daca poti sa il duci la un veterinar sau macar sa anunti ca probabil esti mica si nu stiu cum e, dar daca e sa dai bani nu cred ca ai face-o(nici nu ai avea de unde) pentru o pisica straina.

| gritt a răspuns:

Poate mananca si prin vecini.