| CutenessOverLoaded a întrebat:

Dupa revelion o sa iau un caine rasa Caniche de la o cunostinta.Treaba e ca nu stiu ce tip de Caniche e si as vrea sa ma ajutati! Uitati o poza:
http://i.imgur.com/CSErQ.jpg
Are 4 ani.

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Poza nu este clara, mai incearca inca odata sa-i faci o poza dar din profil, altfel nu pot sa-mi dau seama.oh go onj
E cam mare la 4 ani,nu o sa se obisnuiasca prea repede cu tine,o sa-i fie dor de vechii stapani, nu o sa fie asa afectuoasa si jucausa cum ar trebui sa fie un poodle normal.
Si eu am un caniche, are 9 luni si o cheama Mia, daca vrei sfaturi sau ai intrebari despre ingrijirea acestei rase da-mi id tau prin mesaj si vorbim mai multewinking
Mult succes!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ala chiar ca nu e caniche.Rasa caniche doar cel urias are botul lung iar cel mijlociu si pitic il au mult mai scurt. FUNDA?happy

| Mary12 a răspuns:

E corcitura big grin ...caniche pur este mult mai carliontat big grin este o corcitura de caniche cu alta rasa de caine straight face fundita?puppy dog eyes