| MasterGamer1995 a întrebat:

Este o chestie foarte importanta pentru mine. Va rog frumos, tratati cu seriozitate.
Am observat in dimineata asta ca pisica mea are dureri de burta (e motan).
Nu stiu ce sa ii fac, nu poate sa se aseze. Daca merge miauna foarte tare. Ma gandeam ca poate are constipatie sau piatra la rinichi.
Parerile voastre? Sa il duc eu la doctor sau sa chem doctorul acasa? Inca o data, e motan.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu motanul la veterinar.

| Brieezer a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la veterinar, s-ar putea sa aiba o boala la stomac.