| RedRose1 a întrebat:

Am un motan (are 4ani) si de cand am mai luat Inca un pui de pisica se comporta ciudat :cand il iau in brate maraie si miauna urat si se agita, nu mai vine cand il chem... Etc. CE ar trebui sa FAC sa nu se mai comporte asa?

3 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Pisicile sunt animale teritoriale iar pisoiasul ala mic i-a intrat pe teritoriu si nu ii place asta deci mangaiel mai joaca-te cu el

| restroccck a răspuns:

Pai acum acel motan se simte dat la o parte si sa vedem daca tu ai sta de foarte mult timp cu mama ta (deoarece el te vede ca mama lui deoarece te-ai jucat cu el foarte mult timp ) si sa zicem ca tu ai facut un copil laughing)))))))))))) ( e metaforic) si te joci cu el mai mult cuma i reactiona? laughing un raspuns haios da bum nu?

| restroccck a răspuns (pentru restroccck):

De fapt daca mama ta ar fi facut un copil si s-ar fi jucat cu el cu te-ai simti? Incearca sa te joci cu amandoi laughing FUNDA?