| lepy706 a întrebat:

Buna TPU
ieri m-am gandit asa in timp cema plictiseam ce imi trebuie sa tin un chef,,,, pana sa ajung la ast a m-am gandit ca in viitor sa am ca hoby dj
acum intrebarea este cam ce imi trebuie
incep eu am mixer pentru mixad muzica hero o boxa 250wati, o statie (are si microfon) destul de buna si un aplificator
imi spuneti de ce mai am nevoie in afara de lunimi numai gen boxe mixer bla bla bla
si vreau un lik de unde pot downloada hiturile cele mai noi aparute
mersi FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS

1 răspuns:
| EdwardIronWolf a răspuns:

Da,,,, daca lumea o va tine tot asa ai sa ai un viitor promitator si... A! Nu ai nevoie de nimica decat de talent