| alexandragabrielatpu a întrebat:

Puteti sa-mi impartasiti o intamplare haioasa din viata voastra?

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

O sa incerc sa scriu macar una, is multe...
Pai intr-o zi tin minte ca eram pe geam si una tot batea in geam la etajul unul, si avea carnatii pe franghie, era iarna, si m-am gandit sa ma duc sa iau un tub de checeap si sa ii dau pe carnatii, si i-am facut carnatii plini de ceceaphappy Nu este chiar asa haioasa dar nu stiam ce sa scriuhappy.

| alexandragabrielatpu explică (pentru Brâncuşi):

Oricum..ma bucur ca cineva mi-a raspuns la intrebare...eu sunt noua pe acest site.

| Brâncuşi a răspuns (pentru alexandragabrielatpu):

Aaa,iti urez bun venit, nu m-am uitat pe profilul tau sa vad, poti sa te uiti tu pe al meu sa vezi cum sta treaba, si daca ai vrodata vreo problema trimite-mi un mesaj pe privat in legatura cu vreo intrebare, apeleaza cu incredere, o zi buna iti doresc!

| alexandragabrielatpu explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc..asa o sa fac...

| Brâncuşi a răspuns (pentru alexandragabrielatpu):

Ai grija... sper ca ti-am fost de folos si daca e sa ai nevoie de ceva contacteaza-ma.