| EllyThau a întrebat:

Buna TPU luna asta este ziua lu sora mea face 20 de ani pe 24 si eu cu mama m-am gandit sa ai cumparam un caine Husky Siberian original Baiat daca se poate am mai avut unul si a murit si a suferit dupa el (la otravit o vecina) si daca aveti caini husky dar sa fie pui de vanzare... ofer cat vreti happy daca e negociem pe mess uitati ID-UL meu vali_cami_ana va rog sa ma ajutati... Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un pet shop si cumparal, dar intreaba si cum se ingrijeste. Acesti caini necesita multa ingrijire

| EllyThau explică (pentru anonim_4396):

Stiu...am mai avut unul...happy Dar daca se poate eu as vrea sa al cumpar dupa net big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru EllyThau):

Mai bine te duci la petshop

| Kosmin19 a răspuns:

Aici nu este site cu vanzari happy Du-te la un petshop