| D3utzaD3d3 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rooog?
Acum o luna mi-a murit perusa pentru ca [nu stiu din ce motiv] el o tot ciocanea in cap. i sa facut,, parul" ca la rockesri si dupa 2 zile a murit! stiti cumva de ce? daca stiti ma ajutati va roooog? fundita celui mai bun raspuns si vot tuturor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit la fel poate pentru ca ii intra in spatiul lui si nu o recunostea si acum am luat 2 din aceeasi familie si nu au nimic sunt prieteni

1 răspuns:
| s2god a răspuns:

Pai poaye la zgariat alt animal de preferinta (CAINELE) cred poate asta sau poate i s-a spart o vena la cap