| Kate8292 a întrebat:

Mi-am creat de curand un cont de youtube si am 6 videoclipuri si doar 6 abonati, dar am vazut ca exista oameni care au doar 3-4 videoclipuri si au peste 50 de abonati. Imi spuneti si mie va rog cum sa devin foarte cunoscuta pe youtube, sa am multi abonati?

4 răspunsuri:
| SabinaQueen a răspuns:

Cum se numeste canalul?

| BogdanDediu a răspuns:

Socializeaza cu abonatii fa provocari nebune accepta intrebari fa un fel de vlog!

| Gurau_Denis_1995 a răspuns:

Promoveaza-ti canalul pe diferite retele sociale si roaga-i si pe prietenii tai sa faca si ei asta.
Apropo cum sa numeste canalul sa ma abonez.

| Kate9282 a răspuns:

Heii! Mi-am uitat parola de la cont, asa ca mi-am facut altul