| Alinaaaapp a întrebat:

Buna,TPU!
Pe scurt, vreau sa strâng bani pentru un cățeluș găsit pe strada. Acum, familia mea nu prea mai are bani ( probleme de familie).
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo! Poti merge cu catelusul in brate pe la vecini, rude si prieteni si ii poti ruga sa te ajute cu bani.

| Alinaaaapp explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! Nu m.am gândit la asta!?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alinaaaapp):

Dar atunci la ce te-ai gandit cand ai venit aici?

| oz_1736 a răspuns:

Nu vei reusi vorbind cu strainii. Nimeni nu te va crede. Nu cred ca unul din Botosani sau din Galati iti va trimite bani din alocatie

| Alinaaaapp explică (pentru oz_1736):

Ok, mulțumesc pentru părere!? In satul meu sunt multi oameni foarte atașați de animale..este posibil sa reușesc!✊