| alx17 a întrebat:

peste cateva zile voi primi o pisicuta! (motan)... puteti sa ma ajutati cu cateva nume?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Garfield :)) Glumesc :* Bijou, Tanu, Rycky, Eden => daca te ajuta http://www.royalpet.ro/nume-de-pisici.html

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Deci spui că e motan, uhm, Crina.
Pune-i numele Crina.

| KMaddieK a răspuns:

Bijou, Tommy, Tom, Max, Buddy, Toby, Rufus, Cat, Jake, Monty, Garfield, Mittens, Thomas, Binx, Jinx, Milo, Oliver,

| Danutul22 a răspuns:

Micky,Thomas,Tom,Billy,Fluffy,Puf,Nasuc,Mot,Motulet,Motisor,Seth,Blacky,White,Dixy,Dummy,Brom,Amon,Baky,Baloo,Coco,Cocolino,Caisa,Fabio,Fanny,Chucky, Phiu, numai stiulaughing am creierul gol momentan

| Mara1223 a răspuns:

Oscar, Fluffy, Tom, Tomy., depinde de motan. funda?