| bendis92 a întrebat:

Piscile pot fi dresate? Cine a reusit asta merita statuie big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Pot fi dresate dar nu usor. E ceva de munca... Si chestia cu mancarea ( sai dai o bobita de cate ori face ce ii zici merge la dresajul cainilor da la pisici nu prea cred).

| madalinna a răspuns:

Nuuu, dar eu am invatat-o pe a mea sa sara pe mine. Stau in picioare, ea jos, ii spun "sus" si sare in bratele mele. Nu-i dresaj, da'i tare dragut!(imi plac pisicile...)

| cudyu007 a răspuns:

laughing doar daca iti alinti prietena asa...

| bendis92 explică:

Eu am un pisoi (sau mai bine zis el ne are pe noi) si incerc sa-l invat sa nu mai muste musafirii de picioare. Am incercat sa-l sperii cu spray cu apa, dar nu vreau sa fac pe politisul tot timpul. Poate reusesc sa-l dresez...cumva...daca se poate

| bendis92 explică:

@
LauraIsiSchimbaNumelePentruCaAsaVreaTPU: O sa incerc metoda asta, sper sa iasa. Wish me luck. Promit ca atunci cand o sa am suficienti bani iti ridic statuielaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ramonica1979 a răspuns:

happy mama mea a avut o pisica...nu era dresata dar era foarte desteapta, stia multe
mersi