| anndrada98 a întrebat:

Pisica mea s-a zgaiat la labuta... nu stiu ce are cred ca s-a taiat la o pernuta sau i-a intrat un spine dar nu ma pot sa spun clar pentru ca schiopateaza si o doare si numa lasa sa ma uit crying. Ce sa fac sa ii pun spirt cu vta crying plzz help me TPU... Funda

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Spirtul o ustura prea tare...
Cumpara niste rivanol, bandajeaz-o si schimba-i bandajul timp de 2-3 zile
O sa ii treaca in maxim o saptamana

2 răspunsuri:
| ILŞMM a răspuns:

Du-o la veterinar.
Va fi cel mai bine pentru ea. Succes!

| Sc0rpi0n30 a răspuns:

:( Iubesc pisicile :( cred ca s-a taiat la pernuta sau ce ai zis ca ia intrat un spine veterinarul poate rezolva exista o metoda cu care face pisica sa steie linistita : http://www.youtube.com/watch?v=rturBPWFgFw PS : Sa sti ca nu o doare deloc deoarece e locul de unde le tine mama cand sunt micute :)