| AlexandruV993 a întrebat:

Recent am gasit un joc de carti pe internet in format word si as vrea sa-l scot la imprimanta. Unde pot merge sa-mi scot cartile de joc ca sa arate si sa se simta cat mai profesional (sau aproape de textura cartilor de joc in general )? La pim? Si daca da, ce fel de specificatii ar trebui sa aiba cartile?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Mergi cu wordul pus pe un stick sau pe un cd la orice copy shop, care poate sa faca printare pe carton si plastifiere. Acolo trebuie sa le mai zici decat numarul daca vrei mai multe seturi si dimensiunile... ca poti sa le faci si mai mici decat cartile de joc standard sau mai mari. Vezi ce varianta te ajunge mai bine la pret si mergi pe ea.