| TheMusicBoy a întrebat:

Revin cu aceeasi intrebare. De cand eram mic imi placea sa cant. Eu am 12 ani si problema mea este ca am compus o melodie dar se repeta multe chestii si ar mai trebui sa scriu ceva. Imi puteti da un sfat? Si a doua problema este ca nu stiu sa fac muzica de fundal(am lapsus acum si nu imi aduc aminte cum se spune). Am incercat sa fac ceva in fl studio dar e foarte complicat si nu prea am inteles. In ce alt program as putea face muzica de funda?

3 răspunsuri:
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Incearca sa te inspiri din experientele tale de viata.

| cardib a răspuns:

Ai putea să descarci un free instrumental de pe YouTube

| TheMusicBoy explică (pentru cardib):

Mie imi place sa imi fac munca de unul singur. Nu imi place sa copiez alte chesti.