| DiBianca a întrebat:

Buna TPU
Stiti vreo solutie pentru a indeparta firele de par ale pisicii de pe haine?
Mi-a umplut 2 maieuri si o pereche de colanti cu par de la ea, am spalat hainele dar parul e inca acolo..Ar dura ani sa reusesc sa scot toate firele de par cu mana.Ma gandeam sa dau cu asipiratorul pe haine laughing.
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| baronu19 a răspuns:

Sunt in magazine un fel de role putin lipicioase care iau parul si este foarte utila. O gasesti un magazine mai mari de obicei. Si eu am un bischon si folosesc rola pentru ca mai lasa par.happy

3 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

CU aspiratorullaughing

| Ideea a răspuns:

Un fel de role lipicoase in magazine, se folosesc pentru a lua scamele de pe haine.

| otylyaotty a răspuns:

Incearca cu benzi de scoci late.