| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

Sunt foarte tristcrying crying crying crying crying Catelusa mea a inceput sa manance gaini de astazi(10.1.2012) si vreau sa va intreb ce pot fadce ca sa nu mai manance gaini! Va rog din tot sufletul pentru ca... daca mai mananca gaini nu va mai sta cu mine si eu o iubesc foarte mult pe aceasta catelusa! O am de cand eram eu mic si era si ea mica. Va rog din tot sufletul ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| rinzler a răspuns:

Clasic, ceart-o tinand o gaina care a omorat-o, trebuie sa inteleaga ca nu e bine ce face, cainele meu a ros cablul de la telefon si l-am certat si nu mai roade

5 răspunsuri:
| DarkSkittles a răspuns:

Ar trebui sa-i faci un padoc... daca nu stii ce inseamna padoc uite aici http://www.google.com/......tp?/imgres iar daca nu vrei sa o tii inchisa ar trebui sa pui ceva urat mirositor pe gaina pe care a omorat-o cainele. SUCCES!

| PяĬɔhĬηĐεℓ explică:

Ohh nu vrea sa asculte nimic si in plus are si 4 puisori de 3 luni...Iar nesuferitele alea de gaini nu stau intr-un loc anume in cotet nu, intr-un spatiu uiras nu, nicaieri! Pretentioase gaini! Mie cel mai potrivit raspun mi s-a parut al Ralucai447 si a lui rinzler dar nu-s defolos si nu am lemne pentru o cusca dinaia de care a spus raluca! Dar am o veste buna:S-a mai lasat de mancat gaini astazi si nu a mancat absolut nici o gaina avand in vedere ca a fost libera nu legata! Poate nu trebuie sa-i fac nimic altceva! Poate ca se va lasa de chestia asta.Caci dupa ce a plecat de la gaina nu cred ca ii pleca pntru ca se strmba intr-un anumit fel dar acum nu-s sigur putea sa se intample orice...

| PяĬɔhĬηĐεℓ explică:

Eh...Am legat-o si am batut-o si nu are nimic

| alexsz95 a răspuns:

Incerca sa inchizi gainile intr.un loc in care nu poate sa patrunda catelusa. Succes

| noreliableanswers a răspuns:

Daca vrei sa nu mai manance gaini prasesti bibilici, sunt mai rapide si nu sunt nici asa "carnoase"