| AndraaAnd a întrebat:

Va cer un sfat. Cum sa imi conving parintii sa-mi cumpere un catel? Eu stau la casa unde am o curte spatioasa.Mai am un caine ciobanesc german (Athos), cu care catelusul sar intelege foarte bine.Motivul pentru care nu vor sa-mi cumpere unul e acela ca ei considera ca nu voi avea grija de el pentru ca necesita multe responsabilitati. Eu mil doresc chiar foarte mult.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| alina101 a răspuns:

Pai arata-le parintilor tai ca ai mare grija de Athos si ca il iubesti foarte mult. Iti urez bafta!