| lonelyheart_4184 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati.

Imi fac foarte multe griji nail biting

Nu stiu ce i s-a intamplat pisicutei melecrying

De 2-3 zile tot tuseste.La inceput am crezut ca are limbrici deoarece a mai avut odata dar i-am dat niste pastilute si s-a facut bine dar acum este diferit crying.

Vreau sa spun ca tuseste mult mai rau, de parca ar avea ceva in gat!

Pana sa inceapa sa tuseasca manca tot ce ii dadeam dar acum nu prea mai manancastraight face. I-am facut chiar si mancarea ei favorita si nu a mancat. A venit repede la ea, a mirosit-o dar apoi s-a retras.

Cred ca ea de fapt nici nu prea poate sa manancecrying.

Va rog din tot sufletul sa imi spuneti ce ar putea sa aiba si ce as putea sa ii fac.

P. >S va rog sa nu ziceti sa o duc la veterinar sau ceva de gen caci nu prea am cum deoarece mama mea nu vreastraight face

Răspuns Câştigător
| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Off... chestia cu veterinarul era foarte buna sad
Imi pare rau pentru chestia asta...
Apa bea? Poate e ceva trecator.
Mai intai linisteste-te ca modul de a fi agiatat ii transmiti pisicii e mai bine sa fii calma.
Da-i apa cu sare pe gat, poate are ceva ramas acolo si de aia tuseste, dupa ce ii dai (trebuie fortat ca sa vomite tot ) sa nu te sperii ca incepe sa vomite ca sa dea afara tot in caz ca are ceva pe gat.
Sper sa se faca bine!
Mult succes

3 răspunsuri:
| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Multumesc pentru funda happy
Si-a revenit pisicuta ta?

| emma8931 a răspuns:

Vezi sa nu aiba ceva la plamani sau poate are doar o iritatie in gat si de aceea tuseste si nu mananca

| lonelyheart_4184 explică:

Da.Si-a revenit.:*