| Miriamm a întrebat:

Va rog din tot sufletul meu sa ma ajutati. Imi doresc din toata inima un bichon de talie mica si nu stiu de unde sa fac rost. Am 200 de lei pe care ii ofer din inima celui sau celei care are sau cunoaste pe cineva care imi poate oferii un bichonel. Va rog sa ma credety ca din decembrie caut un bichon si nu gasesc, imi doresc din tot sufletul meu. Cand vad pe cineva pe strada cu catel parca mi se rupe sufletul. Va rog ajutati-ma!

Va rog sa scuzati categoria, dar am vazut ca este cea mai vizionata

3 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Off miriam, te inteleg penrfect! caut un catelus de mult timp si nimicsad Am spus ca pana la urma cred ca voi adopta unul:X sunt atatia fara stapani sad

Nu ot sa fac diferenta intre catei, toti sunt frumosi chiar daca unii sunt ai strazii iar altii cresc in puf.
Cei din strada pot fi la fel de frumosi daca ii ingrijesti!

Eu am cautat site`uri online si am gasit love struck acum vad daca iau unul dat spre adoptie sau cumpar unul de la magazin happy
oriq imi doresc foarte mult un catelll love struck :X :X daca vrei te ajut eu sa cauti unul online happy

| Miriamm explică (pentru Fllorentina):

Da, te rog:* si iti multumesc mult. Ti-as fi foarte recunoscatoare daca m-ai ajuta sa gasesc unul:*:*

| Fllorentina a răspuns (pentru Miriamm):

Sigur ca da kisskiss! o sa caut, dar neaparat vrei un bichon?