| alexa82 a întrebat:

va rog sa ma ajuta-ti si pe mine, cum invat un caine shih Tzu sa-si faca nevoile afara? are 2 luni jum.multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Eu am un bichon și l-am învățat în felul următor : din 30 în 30 de minute îl dădeam afară și seara odată la câteva ore, de fiecare dată când făcea în casă îl împingeam ușor cu botul acolo să miroase și îi dădeam ușor cu palma peste fund, la cățelul meu a durat o săptămână până s-a învățat, nu a mai făcut în casă de foarte mult timp.

Baftă!