| niculai123456789110 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati cu un sfat cat de cat.Azi mi-am pierdut cainele a dat masina peste el si a murit nu stiu cum sa fac sa numai sufarcrying( is terminat pur si simplu simt ca totul s-a destramat era cel mai bun prieten al meu mereu era langa mine la bine si la greu nici prieteni nu prea am singura alinare era el si cu parinti dar acum numai este nu stiu ce sa fac crying( NUMAI POT!crying((

6 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Tu vrei in aceeasi zi sa iti si treaca? Lasa timpul sa-si continue cursul si adu-ti aminte de amintirile frumoase legate de el

| PainTech a răspuns:

O sa treaca de la sine peste o saptamana. Deocamdata n-ai ce face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare sincer rau. Ai putea sa-ti iei alt caine care sa te distraga. Cu timpul o sa inveti sa traiesti si fara el.

| Aquatinies17 a răspuns:

Pur si simplu gandeste-te la altceva. Cauta-ti o ocupatie, vorbeste cu cineva despre un subiect total diferit happy

| Cristina_Andreea_2000_ylqO a răspuns:

Imi pare rau pentru pierderea ta si am patit si eu asa ceva cu catelul meu,te asigur ca o sa-ti treaca peste ceva timp. Deocamdata,iesi cu colegii,joaca-te pe PC,iesi cu bicla, citeste o carte, fa ceva sa-ti ocupi timpul. Dupa ceva vreme daca te simti singur poti sa-ti iei un alt animal de companie, daca e tot caine, sa fie opusul celui pe care l-ai pierdut (ma refer la rasa si culoare)

| niculai123456789110 explică (pentru Cristina_Andreea_2000_ylqO):

Da.....acest caine era special era foarte destept numai cat nu vorbea in rest se uita la filme la meciurid e fotbal orice intelegea orice si nu stiu daca o sa mai gasesc asa caine vreodata crying