| EuSiCuMine a întrebat:

va rog sa ma ajutati. Orice sfat e bine venit pentru mine. Nu mai suport, sufar dupa el. l-am avut si l-am pierdut. Cand l-am pierdut nu prea am simtit nimic iar apoi am inceput sa-mi amintesc clipele frumoase, cuvintele pe care mi le zicea si mai ales... il visez cam o data la 2 zile. Ba chiar am visat acum vreo 3 zile ca el a murit intr-un accident de masina si m-am trezit transpirata toata, plangand si tremuram. Nustiu ce sa mai fac. cand il vad pe mess. parca. nu stiu, ma trec fiori. Mai ales cand imi zice el "cmf" sau altceva imi bate inima de parca ar fi langa mine si mas uita in ochii lui. M-am indragostit de el fara sa-mi dau seama. sadFunda

Răspuns Câştigător
| julia221 a răspuns:

Cred ca visurile se datoreaza faptului ca te preocupa foarte mult si te gandesti mereu la el...E cert ca esti indragostita, dar gresesti cand spui ca 'l-ai pierdut'. Eu, cel putin, cred ca nu l-ai pierdut. Aproprie-te inapoi de el, spune-i ce simti, toate chestiile astea, mai ales daca el te intreaba 'cmf', inseamna ca ii pasa de tine, si poate simte acelasi lucru.Eu cred ca o sa fie bine happy

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Cum adica l-ai pierdut. Ca eu vad ca mai vorbiti pe mess. Si daca asta se intampla, inseamna ca si lui ii mai place de tine. Daca sunteti de acord sa treceti peste, eu zic ca totul o sa iasa bine. Adica el daca te mai baga in seama, inseamna ca nici el nu te-a uitat.
SUCCES!

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Ar trebui sa-i spui despre sentimentele tale poate si el simte la fel.cam ciudat visul tau. sper sa nu se adevereasca.eu iti spun sa nu pierzi timpul suferin ci sa-i spui ca iti pare rau ca l-ai pierdut, ca il mai iubesti si ca vrei sa fiti din nou impreuna. sper ca te-am ajutat.hurry up!

| Seby_3265 a răspuns:

Nu te pot ajuta daca nu imi spui cum l'ai pierdut.