| Theyuu a întrebat:

Buna TPU... vreau sa imi cumpar jocul Sims...care merita mai mult banii? Sims 2 sau Sims 3? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Adella05 a răspuns:

Pai eu le am pe amandoua si sincera sa fiu mie imi place mai mult sims 2.De ce? Are mai multe expansion packs`uri(si le am pe toate)poate imi place mai mult si pentru ca il am de foarte mult timp si ma`m obisnuit cu elhappy ei oricum eu te sfatuiesc sa le iei de pe net pe amandoua ca sa nu mai dai banii la magazinwinking

Succes!happy

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

3. Grafica si gameplay. dar totusi gusturile nu se discuta

| Daviiiiiid a răspuns:

Buna! eu am toate colectia sims 2 cu stuff-uri cumparate happy ...si sims 3 l-am luat tot pe bani. dar sa stii ca e mai bine sa le iei dupa net... dar daca e original nu trebuie sa te gandesti ca : "vai daca nu merge". nu acolo bagi doar next.next.next si ok laughing. eu zis sa nu iti irosesti baniiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims2 e mai bun

| ColourMePretty a răspuns:

Logic ca Simss 3. E mult mai evoluat, si sunt mai multe avantaje fata de Sims 2. Fundita?

| stefan1988 a răspuns:

Decat sa dai bani pe joc mai bine il descarci de pe trackere sims 3 e mai bun
sunt destule site-uri care au jocu sims 3
sper ca te am ajutat

| emily_9031 a răspuns:

Cred ca sims 3 si ori cum mai bine dai banii decat sa iei nu stiu ce prostii cu virusi de pe net crede-ma mi s-a intamplat l-am luat dupa net si am avut numai si numai probleme