| Boska_Andreea_Claudia_1975 a întrebat:

Buna tpucatelusa mea Lola de 3 luni latra la orice caine chiar si la cei foarte mari....nu stiu ce sa fac :'(
funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Tina_Criss_1997_hLuN a răspuns:

Heeii! Stai calma.

| Tina_Criss_1997_hLuN a răspuns (pentru Boska_Andreea_Claudia_1975):

Si eu am o cățelușa happy si am avut mai multe in timp. Si ea făcea, si inca face la fel. Nu te speria. Doar ridico dacă vezi ca acei căței vin spre ea. Caută doar joaca si atenție. Si in orice caz de obicei cățeii mai mari nu vor sari la ea. E prea mică happy