| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Buna tuturor. Ajutati-ma va rog.Am un bichon havanez de 3 luni jumate.Sunt singura in camers cu el televizorul e stins, suntem singuri in casa; ma jucam in pat cu el si dintr-o data a inceput sa se uite intr-un punct fix si sa latre foarte tare si sa maraie de parca ar fi un intrus. Apoi dupa 10 minute de latrat si marait in acel punct fix a sarit din pat si parca ataca aerul, a inceput sa muste si sa isi arate coltii.Ce s-a intamplat oare?

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Aude prin pereti, in directia aceea, un sunet pe care tu nu il poti sesiza. Cainii au auzul mult mai sensibil.