| Anonim124635 a întrebat:

Buna tuturor, am o catelusa cane corso de 11 luni (aproximativ un an de zile).
As vrea sa incerc sa ii mai dezvolt muschii, stie cineva niste antrenamente pentru dezvoltarea musculaturii? Ea este activa as putea sa zic hiperactiva, nu am vrut sa o forțez de mica, m-am gandit ca ar putea suferi ceva traume. Va rog sa imi ziceți niste sfaturi va rog mult, dau funda!

Răspuns Câştigător
| DuckDodgers0 a răspuns:

1 vitamine
2 fugi cu ea
3 cumpara sau cunfectiomeaza o carpa sau cv de care tu sa ti si ea sa traga(! Ai grija sa fie ceva care sa nu ii afecteze dantura)
4 poti lega un ham cu greutati de ea si sa o stimulezi sa traga
Succes!

1 răspuns: